Çatı Tabelaları

Amaç hem markayı göz önüne çıkarmak hem de akılda kalıcı olmaktadır.
Markanızın ne kadar büyük olduğunu ve kalitesini kanıtlamak için yapılan çatı tabelaları
Çatı tabelası işletmenizi daima yükseklere taşımak için gereklidir. İnsanların ilgisini çekmek ve firmanızın büyüklüğünü insanlara göstermek için iyi bir yoldur. İnsanlar yolda kaldığında bile yaptığı tariflerde sizin tabelanızı işaret eder.
Bizimle iletişime geçerek size uygun çatı tabelasının, en, boy ve diğer özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cephe Kaplama

Binaların dış yüzeylerine yapılan cephe giydirmeleri sayesinde insanların dikkatini çok daha rahat çekebilirsiniz. Temelde 5 adet cephe giydirme yöntemi bulunmaktadır. Bunlar delikli folyo, Mesh germe, folyo kaplama, vinil germe ve kompozit kaplamadır. Cephe giydirme hizmetlerinin ilki olan delikli folyolar, daha çok cam yüzeye sahip binalarda kullanılmaktadır. Delikli folyo cephe kaplama hizmeti uygulanmış binalara dışarıdan baktığınızda firmanın reklamını görürsünüz. Malzemenin delikli olması sebebiyle içeriden baktığınızda dışarısı çok rahat bir şekilde görülmektedir.
Kompozit kaplamalar ise daha çok alimünyum ve diğer kompozit malzemelerin birleşiminden oluşur. Kompozit kaplamalar sayesinde firmanızın karakteristik özelliklerini yansıtacak görseller oluşturulabilir. Cephe giydirme hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.