Dijital baskı

Dijital baskı, bilgisayar ortamında hazırlanmış olan tasarımların farklı materyaller üzerine basılması işlemine denilmektedir. Dijital baskı ayrıca teknolojinin son imkanları kullanılarak uygulanan bir baskı türüdür. Baskı Hizmeti firmamız uzun yıllardır en iyi dijital baskı çözümlerini üretmektedir. Fiyat ve teslim süresi için irtibata geçiniz.

Raket Baskı

Genel itibariyle mega light reklam alanlarının daha ufak sürümü olan raket tabelalar 60 santimlik metal ayakları bulunan, ön ve arka cephesi boydan boya cam ile kapatılmış, içinde kendi ışıklandırması monte edilmiş ve reklamların yayınlanması için oldukça en uygun birer reklam aracıdır.
Raket CLP baskı, raket olarak bilinen reklam araçlarının içine yerleştirilmek üzere yapılan baskının ismidir. En büyük özelliği kuşe kağıt kullanılmasıdır. Kuşe kağıt normal kağıtlardan daha dayanıklı olduğu için, bilhassa dinamik raketlerin içinde zarar görmesinin önüne geçilmiştir. Tamamen kapalı bir kutunun içinde sergilenen reklam afişleri, olumsuz etkileyebilecek su,güneş, toz, rüzgar gibi doğa olaylarının etkisinden uzakta olacaktır. Bu özelliğin genellikle iç mekan kullanımlarında görmekteyiz. Fakat bu sefer dış mekanlarda kullanılırken de yararlanmak mümkün olabilir. Son yıllarda aktif olarak kullanılmaya başlamıştır. Göze güzel gelen yapısı vasıtası ile insanlar tarafında da çabuk bir biçimde benimsenmiştir. Fiyat ve teslim süresi için irtibata geçiniz.

Branda

Branda baskıda kullanılan bu malzeme işlevselliğinden ötürü çokça tercih edilmektedir. Branda baskı hizmetinin kullanılmış olduğu birçok alan vardır. Bu alanlardan sizler için bahsetmek isteriz. Siyasi parti başkanları ile cephe ve bina germe ile totem baskı, sahne baskı, reklam amaçlı afiş baskılarda branda baskı hizmetinden faydalanılmaktadır.
Sizler açık hava reklamcılığı ile dijital baskı ve tabela hakkında alanında uzman kişilerden hizmet almaya özen göstermelisiniz. Hizmetlerinizin kaliteli bir şekilde devamı için branda baskı hizmetini almaktan çekinmemelisiniz. Reklamın gücü ile hedef kitlenizi genişleterek firma hedeflerinizi daha hızlı geliştirmeniz dileği ile. Fiyat ve Teslim süresi için irtibata geçiniz.

Folyo

Folyo baskı, arka tarafı yapışkanlı mat ya da parlak kağıt üzerine yapılan baskıdır. … Folyo tanıtım ve reklam alanında çoğunlukla kullanılan malzemelerdendir. İstenilen her türde şekillendirilmeye ve kesilmeye müsait olan folyolar rakam, şekil, yazı ve desen olarak kolaylıkla her şekilde üretilip uygulanabilmektedir. Fiyat ve Teslim süresi için irtibata geçiniz.

UV

Uv baskı mürekkebin kağıt, yapışkan malzeme, kaplama, alüminyum veya akrilik malzemeye çarpar çarpmaz ultraviyole ışınları tarafından hızlıca kurutularak oluşturulan baskı türüne denilmektedir. her yüzeye uygulanabilir bir baskı yöntemidir. Bu baskı çözümünü yaptırmak için alacağınız fiyat teklifleri m² ölçülerine göre değişiklik göstermektedir.

Afiş & pankart

Gerek dış mekan da gerekse İç mekanda kullanılan üzerinde amaca yönelik resim ve yazıların yer aldığı, bir yere sabitleyerek veya elde tutulmak suretiyle hedef kitleye gösterilmesinin sağlandığı baskılı reklam ürünüdür. Fiyat ve Teslim süresi için irtibata geçiniz.

Araç Folyo Kaplama

Kaplama yöntemi ile renk değiştirildiğinde aracın boyanması riskine girmeyip, isterseniz aracınızın komple rengini zevkinize göre mat renkler,parlak renk uygulamaları kullanarak değişiklik yapabilirsiniz. Zevkinize göre şekillendirebileceğimiz bir araçla farklı olmanın keyfini sürebilirsiniz. Bunu yaparken birçok avantaja da aynı zamanda sahip olabilirsiniz. Bu yöntem aracınızın boyasını korurken boya ile kıyasladığınızda zaman ve bütçe tasarrufu sağlamaktadır. Çiziklerin ve zedelenmelerin görünürlüğü azaltılırken, dış hava koşullarına karşı dayanıklı bir aracınız olacaktır. Yapılan uygulama araç tipine ve yüzeyin düzgünlüğüne göre değişiklik göstermekle birlikte aracın yüzeyindeki boya tozu, reçine, zivt vs. kalıntıların temizlenmesiyle birlikte 1-2 iş günü sürmekte, şehir dışından gelen müşterilerimiz gelmeden önce aldıkları randevuya göre ertesi gün içerisinde araçlarını teslim alabilmektedir.

2000 Yılından Beri Renklendirmeye Devam Ediyoruz !